قوانین و مقررات

 

 

بی شک سکونت در خوابگاه یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین دوران زندگی هر فردی بخصوص دانشجویان ساکن اقامتگاه است آرامش این خانه مستلزم حسن همجواری رعایت حقوق دیگران و احترام به عقاید یکدیگر و رعایت نظم و قوانین و مقررات آن است لذا از همگان درخواست میگردد در رعایت قوانین کوشا باشند .

رعایت قوانین و عرف جاری نظام جمهوری اسلامی و همچنین قوانین و مقررات داخلی اقامتگاه به شرح ذیل الزامیست.

1-اولین ساعت خروج از اقامتگاه ساعت 6 صبح و آخرین ساعت ورود به اقامتگاه ساعت 22 شب می باشد.

درخصوص بی توجهی به ساعت ورود و خروج، در مرحله اول مدیریت اقامتگاه با ارائه تعهدنامه اقامتگر و صدور تذکر کتبی به اقامتگر با اخذ رسید کتبی و درج در پرونده؛ در صورت تکرار در مرحله دوم، مدیریت اقامتگاه با صدور اخطار کتبی به اقامتگر با اخذ رسیدگی کتبی و درج در پرونده و در مرحله سوم، قرارداد بصورت یک طرفه از سوی مدیریت اقامتگاه فسخ و اقامتگر موظف به ترک اقامتگاه می باشد. در این راستا در خصوص مسایل مالی وفق قرارداد مالی عمل خواهد شد.

2-مسئولیت اشیاء قیمتی از قبیل طلا، پول و ... به عهده خود اقامتگر بوده و اقامتگاه هیچ مسئولیتی در صورت مفقود شدن این اشیاء ندارد.

3-رعایت نظافت و به همراه داشتن وسایل ضروری مانند بالش، پتو، ملحفه، رو تختی و کلیه مایحتاج شخصی توسط اقامتگر الزامی است.

4-جهت رعایت بهداشت فردی، لباسهای خود را داخل کمد آویزان نمائید و از آویزان نمودن لباس و حوله و ..... به تخت ها جدا خودداری نمائید.

5-در نظافت و حفظ وسایل عمومی در طبقات، اتاق ها و سرویس های بهداشتی توجه فرمائید، در غیر اینصورت خسارت های ناشی از عدم توجه اقامتگر توسط مدیریت اقامتگاه محاسبه و از ودیعه کسر خواهد شد.

6-اقامتگر باید هر روز قبل از ترک اتاق، تخت خود را مرتب و ملحفه را روی آن کشیده و پتوی خود را مرتب کند.

7- در خصوص درگیری لفظی یا فیزیکی بین اقامتگرها، مدیریت اقامتگاه در مرحله اول، با ارائه تعهد نامه اقامتگر و صدور اخطار کتبی به اقامتگر با اخذ رسید کتبی و درج در پرونده و در صورت تکرار درگیری درمرحله دوم، مدیریت اقامتگاه با کسر 15 درصد ودیعه ضمن اخذ رسیدگی کتبی و درج در پرونده و در صورت عدم توجه هر یک از طرفین درگیر بدین امر، قرارداد طرفین درگیر فسخ توسط مدیریت اقامتگاه به صورت یک جانبه فسخ و افراد خاطی موظف به ترک اقامتگاه در همان زمان می باشند. درخصوص مسایل مالی وفق قرارداد مالی عمل خواهد شد.

8-طبق دستورات اداره اماکن تهران بزرگ، آوردن افراد مذکر حتی پدر، برادر، شوهر و ... به درب و داخل اقامتگاه اکیدا ممنوع می باشد.

9-ساعت خاموشی در اقامتگاه ساعت 23:30 می باشد.

10-جابجایی در اتاق ها بدون اطلاع سرپرستی ممنوع می باشد و اقامتگر حق داخل شدن به سایر اتاق ها را ندارد.

11-استفاده از هر نوع وسیله برقی و گازی شخصی (بخاری، کتری، هیتر برقی، اجاق گاز و هرگونه وسایل قابل اشتعال) در اقامتگاه اکیدا ممنوع است و در صورت مشاهده، وسیله مورد نظر توسط سرپرستی ضبط می گردد.

12-استعمال دخانیات، نگهداری و شرب مشروبات الکلی در محیط اقامتگاه اکیدا ممنوع میباشد و در صورت مشاهده این گونه تخلفات به اخراج اقامتگر متخلف و به فسخ قرارداد یکطرفه می انجامد. علاوه بر آن موضوع به مقامات صالح گزارش می گردد.

13-در صورتی که اقامتگر تمایل به اقامت در بیرون از اقامتگاه را برای یک یا چند شب داشته باشد، باید موضوع را از طریق پر کردن فرم مخصوص به سرپرستی اطلاع داده و در دفتر مخصوص با ذکر آدرس، نام و شماره تلفن مکان مورد تظر ثبت نماید.

14-به منظور رعایت حال ساکنین از صحبت با تلفن همراه با صدای بلند در طبقه و مشاعات خودداری نمائید.

15-در صورت بروز هر گونه مشکل یا اختلاف با هر یک از افراد مقیم مراتب را به مدیریت اقامتگاه اطلاع دهید، جهت رفع مشکل مدیر اقامتگاه اجازه جابجایی اقامتگر از تخت، اتاق و یا طبقه را دارد.

16-از شوخی های بی مورد و خطرناک با دوستان در محیط اقامتگاه جدا پرهیز نمائید.

17-داشتن مهمان حتی اقوام درجه یک در اتاق ممنوع است.

18-در صورت داشتن هرگونه تعمیرات ساختمانی مدیریت اقامتگاه مجاز به جابجایی اقامتگر از اتاق های آنها خواهد بود. همچنین در صورت وجود تعمیرات کلی ساختمان و هرگونه اتفاقات غیر مترقبه مانند ریزش سقف ساختمان، سمپاشی و .. مدیریت اقامتگاه میتواند اقامتگر را به اقامتگاه همکار منتقل نماید.

19-اقامتگر موظف به ترک اقامتگاه قبل از ساعت 14 در روز پایان قرارداد می باشد.

تبصره1- تخلیه اقامتگاه توسط اقامتگر منوط به تحویل کلیه وسایل و کلیدها و تحویل اصل فیش های پرداختی و اجاره بهاء از جانب اقامتگر می باشد.

تبصره2- در صورتی که تخلیه قبل از ساعت 14 همان روز انجام نگیرد، اقامتگر موظف به پرداخت مبلغ دو برابر روز شمار اجاره بهاء می باشد و اقامتگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسیونر ندارد.

تبصره3- ارائه رسید اقامتگر به مدیریت اقامتگاه در خصوص اتمام صورتحساب نسبت به تخلیه و ترک اقامتگاه.

20-اقامتگاه از تاریخ اول تا چهاردهم فروردین ماه هر سال تعطیل می باشد،

21-در موقع ثبت نام دقت نموده و امکان تغییر تخت بعد از ثبت نام بدون هماهنگی اقامتگاه وجود ندارد.

22-اقامتگر موظف به استفاده از کمد، لباس، جاکفشی، کابینت آشپزخانه مطابق تخت خود می باشد.

23- آویزان کردن لباس های خیس جهت خشک شدن فقط در رختشورخانه ممکن است. آویزان کردن لباس های خیس به تخت و صندلی و یا وسایل دیگر مجاز نیست.

24- حداکثر زمان گرفتن حمام نیم ساعت می باشد.

25- ورود به اقامتگاه و اتاق ها با کفش اکیداً ممنوع است.

26- رعایت پوشش مناسب در اقامتگاه الزامی است. تردد به صورت برهنه یا نیمه برهنه در اقامتگاه مجاز نمی باشد.

27- در صورتی که مقرره جدیدی به تصویب مراجع صالح برسد، پس ابلاغ مقرره جدید به اقامتگر، رعایت آن از سوی اقامتگر الزامی است.

 

 

 

کانال تلگرام

 

کانال اینستاگرام

 

صفحه ما در sitef

آدرس  : بزرگراه رسالت به سمت شرق ، بعد از خیابان آیت ، خیابان مدائن ، پلاک 426

 

تلفن : 02177494730

 

همراه : 09124070622

 

ایمیل : info@khabgahemadaen.com

بازدید امروزبازدید امروز14
بازدید دیروزبازدید دیروز30
بازدید هفتهبازدید هفته94
بازدید کلبازدید کل184311